close
11 December
Duration
9:00 AM-3:00 PM
Event language

Polish

Event location

@Aula

EY Tech Law Meetings

Organizer: Ernst & Young Law Tałasiewcz Zakrzewska i Wspólnicy sp.k.

EY Tech Law Meetings: Big Bang Blockchain

Eksperci z Kancelarii EY Law zapraszają na pierwsze spotkanie z serii EY Tech Law Meetings pod hasłem "Big Bang Blockchain” poświęcone prawnym i praktycznym aspektom zastosowania technologii Blockchain w biznesie.

Ilu z Państwa słyszało o bitcoinie? Pewnie każdy choć raz. A o Blockchainie, o tym czym dokładnie jest i jakie ma zastosowanie? Czy Blockchain jest kolejną, przemijającą modą w nowych technologiach czy rewolucją na miarę Internetu?

Jeżeli ciekawi Państwa powyższa tematyka i chcą Państwo poznać odpowiedzi na ww. pytania, zachęcamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że zapoznają się Państwo z technologią Blockchain, jej otoczeniem regulacyjnym, zastosowaniem w biznesie, a także będą mieli Państwo okazję wymienić opinie i doświadczenia z pozostałymi uczestnikami spotkania.

Gościem specjalnym Kancelarii EY Law będzie Tomasz Kozar, Cloud Technology Strategist, Microsoft Polska, który od strony praktycznej opowie o technologii Blockchain wykorzystywanej przez Microsoft w dedykowanych produktach.

AGENDA

Program
9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników & powitalna kawa
9:30 – 9:40 Otwarcie spotkania i wprowadzenie (kilka słów o EY Tech Law Meetings) Justyna Wilczyńska-Baraniak, Kancelaria EY Law
9:40 – 10:00 Era Blockchain – przemijająca moda czy rewolucja? Dorota Zabłocka, Kancelaria EY Law
10:00 – 10:30 Korzyści z zastosowań blockchain na przykładach wdrożeń – Radosław Wojdowski, EY Business Advisory
10:30 – 10:50 Przerwa kawowa
10:50 – 11:30 Blockchain kluczem do cyberbezpieczeństwa – Joanna Gałajda, Kancelaria EY Law
11:30 – 12:00 Oczekiwania vs. rzeczywistość, czyli czego praktyka uczy blockchainowych przedsiębiorców – Justyna Wilczyńska-Baraniak, Kancelaria EY Law
12:00 – 12:30 Przykład rozwiązania blockchain’owego – Tomasz Kozar, Cloud Technology Strategist, Microsoft Polska,
12:30 – 13:00 – Dyskusja i networking
  • Share this event: