close
23 April
Duration
6:30 PM-9:00 PM
Event language

Polish

Event location

@Open Space

Projekt Ekspert

PODSTAWOWE INFORMACJE O PROJEKCIE:

27.05.2018 odbędzie się warsztat, który poprowadzą Konsultanci z pmexperts. Celem warsztatu jest przekazanie podstawowych umiejętności związanych z zarządzaniem projektami i wykorzystywaniu tej wiedzy w praktyce.

WARSZAWA miasto, w którym się spotkamy, jeżeli
weźmiesz udział w rekrutacji. Warszawa to pierwsze miejsce, w którym uruchamiamy PROJEKT EKSPERT będący cyklicznym
działaniem edukacyjnym.

Dokładna lokalizacja: https://startberry.com/events/projekt-ekspert/

PM DOS PROJEKT EKSPERT zorganizowany jest pod marką Project Management Day of Service, promowaną przez Project Management for Change (pm4change), organizację z USA, która z powodzeniem wprowadziła podobną formułę
w USA i Australii.

REKRUTACJA w której udział mogą wziąć wszystkie osoby
w wieku od 18 do 29 lat. Wytyczne oraz warunki, które trzeba spełnić, żeby dostać się do projektu, zawarte są w opisie poniżej - przeczytaj i jeżeli je spełniasz - ZGŁOŚ SIĘ! Rekrutacja, tak samo jak udział w PROJEKCIE, jest bezpłatna.

KONSULTANCI:

Maciej Krupa
Piotr Plewiński
Arkadiusz Urbański
Adam Figurski

------------------

PROJECT MANAGEMENT FOR CHANGE

Misją Project Management for Change jest uwolnienie potencjału w przyszłych i obecnych Project Managerach. Zdaniem wielu ekspertów, PM jest zawodem przyszłości, dlatego dzielenie się wiedzą oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, stawiane są w projekcie na pierwszym miejscu.

Projekt rozpowszechniany jest poprzez oficjalne wydarzenia o nazwie Project Management for Change pod nazwą Project Management Day of Service i skupia on Project Managerów z różnych stron świata, którzy angażują się pro-bono w działaniach zbliżonych do PROJEKTU EKSPERT.

https://www.pm4change.org/

------------------

KOGO SZUKAMY?

GRUPA1: Pojedynczych osób albo grupy 2-4 osobowej, która chce zrealizować lub jest w trakcie realizacji projektu (doświadczenie nie ma tu żadnego znaczenia - liczą się chęci oraz otwarty umysł). PROJEKT EKSPERT ma na celu wesprzeć i nauczyć w jaki sposób pracować z projektami. Dlatego, jeżeli jesteś osobą w wieku 18-29 lat. Jeżeli chcesz się rozwijać i korzystać z praktyk doświadczonych PM. Jeżeli nauka nie sprawia Ci problemów. Jeżeli masz doświadczenie w pracy projektowej lub chcesz zdobyć doświadczenie w pracy projektowej - STAŃ DO REKRUTACJI i weź udział w PROJEKCIE EKSPERT.

GRUPA2: Nie masz doświadczenia w projektach, a chciałbyś je realizować? Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w budowaniu PROJEKTU EKSPERT! W ramach REKRUTACJI "GRUPA2" oferujemy współpracę w formie wolontariatu z możliwością dalszej, trwałej, odpłatnej współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Projektów Młodzieżowych (PSPM), członkiem EYCA - Europejskiego Stowarzyszenia Wydawców Kart Młodzieżowych. Każda droga zaczyna się od chęci - może czekamy właśnie na Ciebie!

------------------

Zgłoś siebie lub swój zespół do REKRUTACJI! Wyślij nam swoje lub Wasze CV - pokaż nam jaki projekt realizujesz lub chcesz zrealizować i przekonaj nas, że to właśnie TY lub TY i Twój ZESPÓŁ powinniście przyjechać do Warszawy na I edycję PROJEKTU EKSPERT.

Na CV oraz krótką prezentację projektu w formie ppt. czekamy do 27.04.2018.
  • Share this event: