close
20 April
Duration
9:30 AM-11:00 AM
Organizer

Startberry

Event language

Polish

Event location

@Aula

Śniadanie z Rodo #5

Piąte już z cyklu spotkanie poświęcone przygotowaniu firmy do wyzwań nowego rozporządzenia. Podczas spotkania prezentowane będą formalne oraz praktyczne aspekty wdrożenia RODO.

Prelegenci:

Kuba Borkowski – eksperta Office 365 i Modern Workplace, Microsoft

Maciej Gruszczyński – Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Zarządzania Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od wielu lat zajmuje się organizacją wydarzeń oraz konferencji branżowych. Od 2011 roku związany z sektorem telekomunikacyjnym oraz IT. Współorganizator INET Meeting - jednego z największych wydarzeń branży telekomunikacyjnej w Polsce. Od 2014 roku zarządza firmą GET-NET zajmującą się wsparciem projektów biznesowych oraz prowadzeniem akcji i kampanii marketingowych.Z tematyką ochrony danych osobowych związany od 2013 roku. Praktyk w zakresie wdrażania przepisów dotyczących ochrony danych osobowych u klientów branży telekomunikacyjnej oraz IT. W 2014 oraz 2015 roku prowadził szereg szkoleń i konsultacji z zakresu ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego. Jego doświadczenie przekłada się na wdrożenia związane z realizacją obowiązków prawnych przy prowadzonych przez partnerów biznesowych działaniach marketingowych, przedsięwzięciach branżowych oraz szeroko rozumianej obsłudze klienta.

Krzysztof Kamil Szymkowski – Chief Information Security Officer (CISO) w Grupie Kapitałowej Exorigo-Upos. Absolwent UW MSC. Ukończył studia na Wydziale Informatyki i Ekonometrii, ze specjalizacją z administrowania i projektowania systemów informatycznych. Posiada również udokumentowane kompetencje z zakresu: zarządzania cyberbezpieczeństwem w działalności przedsiębiorstw, informatyki gospodarczej oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych. Od 10 lat pozostaje związany z branżą IT. Zdobył doświadczenie we współpracy z podmiotami publicznymi, w latach 2009-2013 pracował dla Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Następnie działał jako audytor wewnętrzny dla organizacji prywatnych (CUBE.ITG, Energa S.A.,CUBE). Specjalizuje się w tematyce praktycznego wdrażania i zapewnienia bezpieczeństwa informacji ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych w sektorze prywatnym. Obecnie pełni funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji oraz Pełnomocnika Zarządu ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji opartym o wymagania ISO 27001.

AGENDA

9:30-9:45 Rejestracja
9:45-10:00 Olga Budziszewska, Certified Information Security Manager w Microsoft
10:00-10:30 Kuba Borkowski, Modern Workplace presales w Microsoft
10:30-11:00 Maciej Gruszczyński i Krzysztof Kamil Szymkowski, Exorigo-Upos
  • Share this event: