close
26 April
Duration
9:30 AM-5:30 PM
Event language

Polish

Event location

@Open Space

Warsztaty z Business Model Canvas, czyli model biznesowy na jednej kartce papieru

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak sprawdzić czy ma sens? Budujesz właśnie produkt, ale nie wiesz jeszcze jak będziesz docierać do klientów i wybrane przez Ciebie kanały są tymi najlepszymi? Nie wiesz, które z zadań w pracy nad Twoim projektem są najbardziej priorytetowe i za co zabrać się w pierwszej kolejności?

Podczas całodniowych warsztatów (8 godzin) poznasz i nauczysz pracować się z narzędziem, które pozwoli zaplanować działania Twojego biznesu na jednej kartce papieru. BMC, czyli Business Model Canvas to narzędzie stosowane przez startupy i korporacje. Dzięki temu narzędziu:

– Poznasz narzędzie do walidacji swojego pomysłu na startup
– Zweryfikujesz kluczowe elementy Twojego biznesu z doświadczonym praktykiem
– Zaplanujesz pierwsze oraz najważniejsze działania swojego startupu
– Sprawdzisz założenia dotyczące swojego biznesu
– Przygotujesz dokument, który możesz pokazać inwestorowi

Kto powinien uczestniczyć w warsztacie?

– Twórcy i pomysłodawcy startupów
– Osoby tworzące pitch deck dla inwestorów
– Członkowie kadry menadżerskiej
– Wszyscy, którzy chcą się nauczyć jak weryfikować swoje pomysły

Prowadząca warsztaty:

Agnieszka Lewandowska – od 2009 roku pomaga początkującym przedsiębiorcom w tworzeniu i rozwijaniu własnych biznesów. Obecnie Community Manager w Startberry oraz mentor w m.in. takich programach jak: ReaktorX, Huge Thing, KTP Scale UP.

Wcześniej prezes zarządu Fundacji Startup School. Przez ponad dekadę w branży ICT zajmowała się business developmentem, project managementem oraz edukacją początkujących przedsiębiorców.

Pomogła rozwinąć biznesy ponad 100 osobom, z którymi wyinkubowała ponad 60 projektów oraz przeprowadziła warsztaty z tworzenia modeli biznesowych dla ponad 1500 osób. Wspiera ludzi chcących wejść na startupową drogę i podpowiada im, jak zrobić to najefektywniej.
  • Share this event: